Урасан Плус
Опис на артикал
Достапно
Количина
 
Име на артикал
Урасан Плус
Шифра
216106
Цена
999.00 ден  899.00 ден
Ослободете се од ПРОБЛЕМИТЕ
со ПРОСТАТАТА
и вратете ја својата сексуалност за 100%

Го смирува чувството на непријатност
Го намалува отокот
Ослободува и ја враќа енергијата
100% природно
Високи научни квалитети
Без контраиндикацииНеверојатен напредок!

Др. Marward откри неверојатна формула против болки предизвикани од простатата: Еликсир за либидо од природни и делотворни активни состојки и концентриран екстракт од семки од тиква.
Тој објаснува: "Нормално, простатата е со големина на костен, но после 40-та година често се зголемува и притиска на мочниот меур."
Последиците се болка, зачестено мокрење, мокрење со низок притисок, чувство на пецкање... и намалено либидо: замор, слабост, недостаток на желба и немоќ, а симптомите и понатаму се влошуваат.
Медицинскиот термин на оваа дегенерација е “бенигна хипертрофија на простатата (HBP)”што значи: ”бенигно зголемување на простатата”. До 50-та година 50% од мажите го имаат овој проблем, а помеѓу 60-те и 70-те години тој процент изнесува 75%. Овој проблем не поминува сам од себе.
Мораме да делуваме! Во рок од 24 часа од почетокот на примена на овој третман, ќе почувствувате како истовремено почнува да функционира вашиот долен дел од стомакот како и вашето либидо. Ако и вие страдате од абнормална функција на простатата, не чекајте ни минута, веднаш пробајте го ова чудо од производ со висок швајцарски квалитет.
Сертифициран производ со загарантирани резултати и 100% гаранција на задоволни купувачи.

Доволни се 2 капсули дневно за длабинско дејство

Чувството на непријатност и болки моментално исчезнуваат благодарение на исклучителните природни моќи за смирување на семките од тиква.
Мочниот меур е целосно испразнет и имате поголема контрола на неговите активности.
Вашите сексуални желби ја враќаат својата сила. Со подобрување на функцијата на простатата доаѓа до зголемен проток на крвта и доведува до ерекција.
Вашата простата многу брзо се намалува благодарение на доброто дејство од незаситени масни киселини, цинк и фитостерол.
Вашите природни функции се повторно активни и освежени. Повторно ја враќате вашата енергија.

Што кажуваат задоволните купувачи?

"Кога легнував навечер, знаев дека ќе станувам барем 2-3 пати за да мокрам. Јас сум шофер на автобус, имам 54 години и зачестеното мокрење ми создаваше проблеми и преку ден додека возев. Исто така, постојано чувствував непријатност. Да не го споменувам мојот сексуален нагон кој беше значително ослабен некое време. Денес моите проблеми се решени и можам да ви потврдам дека вашиот третман има извонредно дејство над моето либидо. Нема повеќе WC паузи! Не се будам во текот на ноќта, а мојата госпоѓа е многу среќна со нашиот интимен живот. Честитки за овој одличен производ! "
Достапно
 
За здрав мочен меур и простата.
Урасан Плус
Powered by Bio Clinica Makedonija
ASP.NET Shopping Cart Software