Капсули од зелка
Опис на артикал
Достапно
Количина
 
Име на артикал
Капсули од зелка
Шифра
216550
Цена
1,800.00 ден  999.00 ден

Моментно дејство на слабеење
ПОБРЗО ОД ОВА НЕ МОЖЕ
Ултра силните состојки за слабеење делуваат моментално на:
стомакот - бедрата - нозете - задникот
Супата од зелка - стар природен рецепт за витка фигура и подобро здравје, позната е веќе со векови наназад како скапоцен лек за брзо и радикално слабеење, како и согорување на маснотијата, а сега конечно ви го нудиме како капсули од зелка, кои се всушност непобедливи во областа на слабеењето. И лекарите и пациентите се воодушевени: капсулите за слабеење на база на супа од зелка навистина радикално ги намалуваат килограмите и со тоа делуваат како вистински извор на младоста.

1 сила од капсулата = десетократно дејство

Со капсулите за слабеење од зелка би ослабел и нилски коњ. Секоја капсула за слабеење има сила како 10 зелки. Веднаш по примената, килограмите во потполност ќе исчезнат. За 30 дена ќе можете да изгубите дури 20 килограми. Тоа го докажаа сите тестирани.

Овие лековити, капсули на база на супа од зелка, ги решаваат и најтврдокорните случаи, и на природен начин се ослободуваат од масните клетки од телото.
При тоа, на телото му даваат дополнителна енергија, го забрзуваат метаболизмот и согорувањето на калориите. Значи сеедно е што сте јаделе или пиеле, капсулите ќе го сторат своето. Ако почувствувате дека сте претерале и дека сте добиле некој килограм повеќе, не се вознемирувајте, уште утре ќе се стопат.


» Веднаш по примената ќе почувствувате олеснување.

» По само 5 минути калориите се локализираат во крвта.

» За помалку од 15 минути супстанциите за слабеење продираат во масните клетки.

» По 20 минути следува прв општ напад на масните наслаги.

» По 25 минути почнуваат да се топат првите килограми со забрзано согорување на калориите.

» По 45 минути истопената маснотија на природен начин излегува од организмот.


Во рекордно време 15 килограми помалку
3 килограми
помалку преку
викенд


"Морав брзо и радикално да ослабам. Колешката ми ги препорача лековитите капсули од супа од зелка. Многу не верував, но немав ни што да изгубам и навистина од петокот навечер до понеделникот наутро изгубив 3 килограми, иако два пати бев во ресторан."

К. Водопија (41), учителка
Во полна форма
со 11 кг. помалку


"Јас најмногу време поминувам седејки пред компјутер, дури и преку викенд. Моите клиенти не смеат да чекаат. Така со годините добив и поголем стомак. Еден мој пријател лекар, ми ги препорача лековитите капсули од супа од зелка. Резултатот беше фантастичен. За само 24 дена намалив 11 килограми и се чувствувам прекрасно!"

Х. Зец (47), менаџер
8 килограми помалку
за само 3 седмици


"Јас сакам да јадам (понекогаш и претерувам). Затоа на почетокот бев многу скептична. Но сега и со едно око можам да забележам на огледало дека немам повеќе масни перничиња. Денес со 8 килограми помалку, гледам дека тоа е сепак возможно, со овие лековити капсули од супа од зелка, во кои најдов спас."

К.Бушиќ (28), службеник

Колку треба вие да намалите? 5,10 или 20 килограми? Тогаш не двоумете се, нарачајте уште денес и ќе заштедите пари. Капсулите на база на супа од зелка делуваат уште во првата минута.

prijeposlije"Сега можам повторно да се погледнам!

Во мојата професија многу важен е надворешниот изглед. Со овие капсули од супа од зелка, изгубив 16 килограми, кои едноставно се стопија. Фантастично!

М. Судиќ (32)
Секретарка
Ќе го изгубите вишокот на масти со помош на овие капсули за слабеење на база на супа од зелка! Ако до сега не сте успеале правилно да ослабете-тогаш ова за вас е животна можност. Зошто? Затоа што како ваш лекар и научник ви гарантирам, дека во следните 2 до 4 седмици ќе го намалите вишокот на килограми како никогаш порано!

Овие капсули содржат огромни количини на состојки кои го стимулираат слабеењето, во вредност како да сте изеле 10 зелки. Дури и најтврдокорните масни наслаги ќе исчезнат во рекорден период, без ваша помош и без нездрави диети и маки.


За вас нема никаков ризик, единствено што можете да з агубите се вишокот на килограми. И вие можете да започнете нов живот. Не губете време!
Достапно
 
Слични производи
Капсули од зелка
Powered by Bio Clinica Makedonija
ASP.NET Shopping Cart Software