MEDOBELLE ГЕЛ ЗА ГРАДИ, 50 мл
Опис на артикал
Достапно
Количина
 
Име на артикал
MEDOBELLE ГЕЛ ЗА ГРАДИ, 50 мл
Шифра
102835
Цена
1,199.00 ден

Пробајте го овој прекрасен производ. Сите ќе ви се восхитуваат.

Сите пријатели кои ги видоа моите гради,
не им веруваа на своите очи!

Без хирушки зафат, моите гради во рок од две недели станаа поубави, попожелни и попривлечни, ни потврди Carole Leleu. Постојат многу третмани за гради, но овој навистина е уникатен.

После 15 дена направете проверка:
градите стануваат поцврсти
кожата станува нежна и еластична
градите добиваат топчест облик
долгорочна ефикасност
резултатите се видливи по првата употреба

Морам да признаам дека од секогаш имав големи гради. По породувањето со првото дете, на мое изненадување, забележав дека моите гради малку се опуштени. Катастрофа. Ги пробав сите креми и препарати, но не бев задоволна. Дури почнав да размислувам и за хирушки зафат, но беше прескапо, а освен тоа и се плашев. Почнав да губам надеж дека јас повторно ќе имам убави и цврсти гради. Се до еден годишен одмор кога бев кај моја пријателка во Франција.

Заводливи гради

Еден ден додека го пробував костимот за капење и се доверив на мојата пријателка за мојот проблем. Веднаш ми раскажа за еден производ кој таа го користи со години наназад. Претпоставив дека тоа е причината што таа и во нејзината 40 година има совршено добро обликувани гради со кои може и топлес да оди на плажа и да привлекува внимание. Ми раскажа како и таа после првото породување имала сличен проблем. Ми кажа дека пред користење на Мedobele имала мали и опуштени гради и дека само по неколку месеци користење од овој производ го зголемила обемот на градите од 80 на 90 cm. И навистина, веќе до крајот на годишниот одмор забележав како моите гради станаа цврсти и поубави.

Бев искомплексирана од своите гради

Морам да нагласам дека долго време бев незадоволна од своите гради.Толку многу посакував да имам повторно убави гради. Порачав Мedobele и мојата пријателка беше пресреќна што се одлучив да го решам својот проблем на едноставен начин со природниот производ Мedobele. Беше потребно само да го следам упатството за употреба и едноставно да ја нанесувам кремата.

Како Мedobele кремата ми помогна за помалку од 15 дена?

Веднаш почнав со употреба која беше многу едноставна и пријатна. По само 2 до 3 нанесувања ја забележав разликата. Моите гради станаа поцврсти. Се разбира и понатаму продолжив со користење на кремата за да моите гради дополнително се зацврстат и обликуваат. По 11 дена користење резултатот беше фантастичен. Мојата пријателка не можеше да им поверува на своите очи. Но и мојот сопруг! Никогаш нема да ја заборавам неговата реакција кога се вратив од годишен одмор. Што си направила? Немаше такви гради кога заминуваше на годишен одмор. Што мислиш дека сум направила? Користев само еден третман од Мedobele. C. Leleu

Научно докажано. Не е чудо!
Овој едноставен производ го запира процесот на стареење.


• Директно дејство на обликување. Кожата е повторно еластична и цврста. Мedobele делува како природен градник, кој ги оформува вашите гради.
• Траен ефект. Благодарение на своето дејство преку капиларите на кожата, Мedobele ја стимулира активноста на клетките во мускулните влакна. Опуштеното ткиво се затега и ја стимулира циркулацијата на крвта. Масните клетки се зголемуваат, а тоа резултира со обновувачко дејство.
• Исклучително успешен производ. По кратко време ќе почувствувате како вашите гради стануваат поцврсти и затегнати. По 15 дена ќе почуствувате како вашите гради се бујни, а кожата затегната и цврста. Ќе бидете воодушевени.

Достапно
 
Мedobelle делува како природен градник, кој ги оформува 
вашите гради.
MEDOBELLE ГЕЛ ЗА ГРАДИ, 50 мл
Powered by Bio Clinica Makedonija
ASP.NET Shopping Cart Software